HOME   O FIRMIE       OFERTA       DOJAZD       KONTAKT       FORMULARZ       KATALOG
 

pojemnik 1 l
pojemnik 2 l
pojemnik 4 l
pojemnik 5 l
pojemnik 10 l
pojemnik 15 l
pojemnik 20 l
pojemnik 30 l
pojemnik 60 l
   
Oferta pojemników jednorazowego użytku do gromadzenia zużytego sprzętu medycznego (igieł, strzykawek, wenflonów, rękawiczek jednorazowego użytku, itp.), przeznaczonych po zapełnieniu do utylizacji.

Pojemniki naszej firmy produkowane są z tworzywa sztucznego polipropylenu. Składają się z trzech elementów : pojemnika głównego, pokrywy szczelnie zatrzaskiwanej na pojemniku głównym oraz małej pokrywki służącej do przymykania otworu wrzutowego i szczelnego zamknięcia tego otworu po napełnieniu.

Po napełnieniu i zamknięciu pojemnik przekazuje się w całości do spalania. Pozostałości po spalaniu tworzywa, z których wykonane są pojemniki, są nieszkodliwe dla środowiska.

Wyżej wymienione pojemniki są nieprzemakalne, odporne na przekłucia, posiadają specjalne wycięcia w pokrywie umożliwiającej bezpieczne oddzielenie igły od strzykawki. Na pojemniku widnieje etykieta ostrzegawcza "materiał zakaźny" wraz z innymi informacjami zgodnie z wymaganiami PZH.

Wyroby nasze opatrzone są zastrzeżonym znakiem towarowym chronionym w Urzędzie Patentowym w Polsce. Wszystkie produkowane przez nas pojemniki posiadają pozytywna opinię Państwowego Zakładu Higieny oraz deklarację zgodności.©2003 OTB Net